Çok Etkili Ayırma Büyüsü Duaları

Çok etkili denenmiş Ayırma büyüsü duaları için araştırmalar yapar ve bu konuyla ilgili sıkıntımızı çözmek için farklı yöntemlere başvururuz. Sizi sevmesi istenen bağlanmasını istediğimiz aşk konularında olduğu gibi bazı zamanlarda da birini kendimizden uzak tutmak ve bizden ayrılması için yardım almaya ihtiyaç duyarız.

Her dilek için yapılacak bir çok yöntem ve dualar vardır. Kendinden soğutmak birini uzaklatırmak veya ayrılmak amacıyla yapılan bir çok büyü çeşidir vardır. Ancak kendiniz yapamayacağınız türden işlemler oldukları için destek almanız daha uygun olabilir. Dualar ile de hazırlanan bazı işlemlere yer verilir. Sizden soğumasını uzaklaşmasını istediğiniz kimseler için hazırlanan tertiplerdir.

Bu kimse eşiniz, sevgiliniz veya herhangi bir kimse olabilir. Size olan yakınlığından rahatsızlık duyduğunuz herkes olabilir. Kendinizden uzak tutmak soğutmak amaçlı hazırlandığı için etkisi güçlüdür. Bunun yanı sıra duaları da olmaktadır. Bu dua … zamanında, … kere okunmalıdır.
Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun.
Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü, ve bike hâsamtü, ve ileyke hâkemtü, fağfirlî mâ kaddemtü vemâ ahhartü vemâ esrertü ve m’alentü, ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru, lâ ilâhe illâ ente.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. İletişime geçebilirsiniz sitedeki numaradan

Çok Etkili Ayırma Büyüsü Duaları” üzerine 2 düşünce

  1. sevdasın

    mrhaba ben sevdiğim birisi elimden aldı ne yaptı nasıl oldu anlamadım soğudu benden ona gitti acaba bunnb için önernz nedir bana

    Cevapla
  2. MELİKE

    BU DUAYI YAPAN VARSA BANA DA YARDIM ETSİN NOLUR EĞER OLMAZSA ZATEN BENDE BURAK HOCAYI ARAYACAM BAYA HERKEŞ MEMNUN KALMIŞ BENDE DANIŞCAM İNŞALLAH ALLAHIM

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir