Aylık arşivler: Temmuz 2016

Erkekle Kadını Ayırma Muskası

Herşey güzel giderken karşımıza hiç ummadık sorunlar çıkabiliyor. Eşinizle normal giden evlilikte hiç beklenmedik bir şekilde olumsuzluklar çıktığında çaresiz kalabiliriz. Kocanızın birlikte olduğu başka kadını ondan ayırıp kendinize bağlamak için yapılan büyü çeşitleridir. Bazı durumlarda aldatma ayıbını yapan kimse yaptıklarının farkında olmaz. Bunu ona göstermek için ayırma büyüsü yaparak kendinize bağlama yönünde yuvayı kurtarma şansınız doğar. Ayırma büyüsü kendiniz yapabileceğiniz türden şeyler olmadığı gibi doğru kişi tarafından hazırlanması oldukça önem gerektiren bir durumdur. Kocanızı başka kadından ayırıp kendinize bağlamak için sizde bu konuda uzman kişilerde destek alabilirsiniz.“Ya Müheymin” 145 defa okunduktan sonra vefki şerifini kmerin eşref saatinde ve zühalin eşref saatinde temiz bir kağıda yazdıktan sonra üzerinde taşıyan kimse bu dileğine hasıl olabilir. Ancak kötü şer amaçları için yapılmamalıdır.

Eşimi Kendimden Soğutma Büyüsü

Hayat şartlarımız ne olursa olsun bize neler sunacağını öncesinde bilemiyoruz. Güzel şeylerin yaşandığı gibi olumsuz negatif veya kötü durumlar her insanın başına gelebilecek türden şeylerdir. Büyü çeşitleri arasında yer alan soğutma işlemi bir çok neden sonrası başvurulabilen etkili tertipler arasında yer almaktadır. Kötü eşin göstermiş olduğu şiddet, herhangi bir sebepten ötürü artık birlikte olmak istemediğiniz sevgili yada nişanlı; soğutma büyüsü yapılarak ayrlık sürecini başlatmak için ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Kazanımları ve faydaları düşünüldüğü zaman insanlara çok önemi katkılar yapan soğutma ve ayırma büyüsü medyumların çabaları ile sonsuza kadar sürecek olan etkileri de öne çıkartabilir. İstneilen bir çok amaç için yapılabilecek benzer konularda birden fazla çeşitli çalışmalar da vardır. Bu konuda destek almak için sizlerde arayışınızı bu yönde yapmalısınız.

En Etkili Aşk Büyüsü Duası

Çoğu insan hayatı boyunca belli başlı duygu ve davranışları baş tacı etmiştir. Çünkü kimi duygular kendilerini önde gösterirken, kimi duygular vardır ki çok ortaya çıkmasa da fazlası ile etkilidirler. Bu anlamda bağlılık da farklı bir durumu yansıtır. Kişinin ailesine bağlılığı, çocuklarına bağlılığı, eşine bağlılığı, arkadaşlarına bağlılığı, iş yerine bağlılığı, çevresine ve yaşadığı ülkeye bağlılığı gibi durumlar ciddi anlamda çok büyük önem arz eder. Pek çok insan bu duygu yönünden zayıf hissederse bağlılık duası edilebilir. Hocaların da bu konuda yaptıkları yardımlar önemli iken, özellikle de Kuran’da geçen bazı ayet ve surelerden yardım almak önemlidir. İnsanlar bu şekilde içsel huzura kavuşabileceklerdir. Özellikle de bağlılık duasının etki göstermesi ile kişilerin bu anlamda çok farklı ve değişik şekilde hissetmeleri de mümkündür.
Eşini kendisine bağlamak isteyen, çocukları ile anne ve babalarını birbirinden ayırmak istemeyen ya da bulunduğu çevreye doğrudan bağlı olmasını isteyen kişiler için bağlılık duası edilebilir. Farklı yönlere çekilen durumlarda da bağlılık duası etkilidir. Örneğin iki eşten biri diğerine ilgi göstermediğinde ve başka yerlerde mutluluğu aradığında yuvalar yıkılmasın diye bağlılık duası edilebilir. Yüce Allah’tan çoğu konuda yardım istendiği gibi bu tarz konularda da yardım istenebilir. Bu ve benzer nedenlerden dolayı da bağlılık duası çoğu zaman ön plana çıkarken, Anadolu’nun her yerinde en çok bilinen dualardan biri olarak öne popüler hale gelmiştir.

Kavuşma Büyüsü ve Büyüleri Nasıl Yapılır?

Toplumlar uzun yıllar boyunca çeşitli şekillerde doğaüstü güçlerden yararlanmak istemişlerdir. Bu şekilde gelişen pek çok teknik ve yöntem de zaman içinde kendisini gösterirken, özellikle de büyüler bu anlamda fazlası ile değerlendirilmişlerdir. Pek çok büyü çeşidi insanların dertlerini çözme ve onları daha güzel hissettirme anlamında kullanılırken, temel problemleri çözmek ya da farklı etkiler yaratmak anlamında da bu büyüler kullanılabilirler. Örneğin aşk büyüsü ile kişiler birbirlerine aşık olabilirler ya da platonik aşkların normal aşklara dönüşmesi bu şekilde sağlanabilir. Yine benzer şekilde en sık tercih edilen sevda büyüsü de doğrudan hedefe yönelik olarak kişilerin birbirlerine düşkünlüğüne kadar gitmektedir.
Büyülerin bu anlamda insan hayatına fazlası ile etki etiği söylenebilir. Kuvvetli etkileri ile tüm bu büyülerin sosyal yaşam içinde hissedildiği de görülür. Örneğin boşanma büyüsü yapıldığında çiftlerin doğrudan boşanma kararı aldıkları ve kısa süre içinde bu işi neticelendirdikleri de gözlemlenebilir. Yine başka bir yolla kara büyülerin kişilerin hayatlarını bir anda kararttığı ve kötü yönde etkilediği görülebilir. Bu ve benzer durumlar ciddi sonuçları ve etkili yolları ile bilinirken, daha pek çok büyü çeşidi ile de değişik ve delici etkiler sağlanabilir. Büyüler son derece faydalı olabildikleri gibi zararlı da olabilirler. Bundan dolayı da insanların büyü seçimlerinde dikkatli olmaları ve emin olmadan kesinlikle çok keskin büyüler yaptırmamaları önerilir.

Aşk Büyüsü Duası

Bugüne kadar uygulanan çok sayıda farklı teknik, yöntem ve uygulama, insan hayatına doğrudan müdahale etmenin yollarını oluşturmaktadır. İlk çağlardan bu yana medyumlar tarafından gerçekleştirilen çok farklı eylem ve etkinlik ile kişilerin hal ve hareketleri, davranışları, duygu ve düşünceleri kontrol edilmek istenir. Bunun için de doğa üstü güçlerden medet umulur ve bu yolda adımlar atılır. Farklı ve ilginç büyü türleri bu şekilde doğmuştur ve uygulanmıştır. Çünkü medyumlar ciddi manada bu konuların üzerine eğilerek farklı etkiler tasarlayıp bu etkileri yönlendirmişlerdir. Pek çok büyünün iyi ya da kötü niyetli olacak şekilde ayrılmasında bu durum önem taşır. Özellikle de iyi niyetli büyüler medyumlar tarafından çok daha rahat ve kolay şekilde uygulanır. Mutluluk büyüsü, huzur büyüsü gibi ferahlık büyüsü de kişilerin ilgisini çeker.
Sıkıntılı ve stresli anlarda olumsuz düşünmemek için bazı önlemler alınabilir. Bu nedenle de büyü türleri arasında bulunan ferahlık büyüsünden yaptırılarak söz konusu etkinlikler hayata geçirilebilir ve hedef kişiler kendilerini anında çok iyi ve huzurlu hissederler. Çünkü ferah hissetmek aynı zamanda mutluluk ve rahatlığı da getirir, insanlar da bu durum ekseninde daha güzel ve başarılı bir ömre sahip olurlar. Medyumlar çeşitli şekillerde ferahlık büyülerini yaparlarken insanlar da bunların etkisi ile kendi hayatlarına bakarlar. Büyüler yapılmadan önce hedef kişiler de doğru olarak belirlenmelidir.