Aylık arşivler: Haziran 2016

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kimi inşalar çok savurgan, kimileri ise çok cimridir. Ne yazık ki tutumluluk ile cimrilik karıştırılır, ancak insanları mal ve mülk sahibi yapan tam da bu kavramdır. Yani tutumluluk, pek çok insanın sahip olması gereken bir davranış türüdür. Bu anlamda insanlar savurgan olmayı değil, elindekini tutmayı ve israflardan kaçınmayı öğrenmelidirler. Yani pek çok kişi için bu davranış önemli bir yerde bulunur. Kimi insanlar ise doğuştan itibaren fazlası ile savurgandır ve hem aileler, hem de eşler bu konuda çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Oğlunun savurganlığını engellemek isteyen bir anne, eşinin israflarından kurtulmak isteyen bir hanım ya da kardeşine tutumlu olmayı öğretmek isteyen bir abi çareyi büyü uygulamalarında bulur. Yüzyıllardır yapılan ve çok başarılı sonuçlar alınan büyüler arasında tutumluluk büyüsü de yer aldığı için pek çok insan bu alanda çareyi arar.
Kişilerin her anlamda kendilerinden bir parça buldukları büyüler dünyasında insanlar mutlak sonuçlara ulaşmak isterler. Bu bakımdan da keskin ve net sonuçları olan büyü uygulamalarında çare aranır. Tutumluluk büyüsü hem sosyal hayata, hem de özel yaşama direkt olarak etkide bulunduğu için insanlar da bu bakımdan etkili olan büyüyü uygulatmaya koyulurlar. Hedef kişilere kısa süre içinde etki eden bu büyü ile insanların eli sıkılaşmaya ve para biriktirmeye başlarlar. Böylece daha rahat bir yaşam kurulmuş olur.

Çok Etkili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlar pek çok konuda zayıftırlar. Duygular olsun, davranışlar olsun belli başlı temellerin üzerine kurulu oldukları için her an her şey mümkün olmayabilir. Çünkü insanların yetenekleri de sınırlıdır. Bu noktada yüzyıllardan bu yana başvurulan bazı yöntemler öne çıkar. Örneğin büyüler bu konuda dikkatle takip edilen eylemlerdir. Nefesi kuvvetli ve ne yaptığını bilen medyumlara yaptırılan büyüler ile işler yoluna konmaya çalışılır. İşte sevgiliyi elde tutma ya da onu daha çok kendine bağlama ile ilgili olarak da yapılan büyüler bu şekilde ortaya çıkar. Sevgilinin kaçamakları, sağa sola bakışları ya da fırlamalıkları kadınları ya da erkekleri çıldırtabilir. Ancak sevgi de fazla olduğu için vazgeçilmek istenmez. Bunun gibi mevzularda ilk çare sevgiliyi bağlama büyüsü olmaktadır. Bu büyü sayesinde ciddi anlamda bir etki gösterilmiş olur.
Dünyanın çok farklı yerlerinde ve kültürlerinde medyumlar ve bu amaçla çalışan insanlar bulunur. Bu insanların özelliği hem duaları, hem de niyet sözlerini etkili şekilde söylüyor oluşlarıdır. Bu noktada sevgiliyi eve bağlama ya da kişinin kendisine bağlama amacı ile büyüler yapılmak ve yaptırılmak istenir. Hedef kişinin bir fotoğrafı ile medyum işini yapabilirken, gereken malzemeler ve metalar da medyuma tedarik edilir. Tüm bu süre zarfında dualar da edilir ve büyü yerini bulur. Sevgili artık kendine ait olan yerde, sevdiğinin yanındadır.